Haberler & Duyurular

Menü

   YAPMADAN DÖNMEYİN
   SURİYE'YE GENEL BAKIŞ
   BEYRUT
   GAZİANTEP ARAÇ KİRALAMA
   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
   GÖRÜLESİ YERLER
   Lübnan Hakkında Herşey
turhande tursab

KURUMSAL


        Acentemiz ilk olarak 1999 yılında kurulmuştur.Ancak ekibimiz 1991 yılından bu yana turizm alanında faaliyet göstermektedir.
        Şüphesiz turizm, insanlarla bire bir muhatap olunan ve sahası en geniş sektördür. Turhande Turizm olarak bu çağda turizmde diğer meslek ve sektörlerde de olduğu gibi kendisine ihtisas sahaları oluşturması gerektiği kanaatine vardık. Genelde insanoğlunun ilk günden bu yana oluşturduğu medeniyetleri özelde islam inancının meydana getirdiği medeniyetleri, daha özelde ise müslüman Türklerin muhteşem tarih kültür inanç ve medeniyetini tanıtmaya çalışıyoruz.
       Ülkemizde bu sahada çok önemli bir boşluğun olduğunu gördük. Yıllardan beri bu boşluğu doldurmaya çalışıyoruz. Ekibimiz bilgi, beceri ve tecrübeleri doğrultusunda kendimize ihtisas sahası olarak “ inanç ve kültür turizmi” alanını seçmiştir,.Acente merkezimizin Gaziantep gibi Ortadoğu ya sınır bir ilde olması münasebetiyle yukarıda kısaca tarif ettiğimiz medeniyetlerin Suriye,Ürdün,Lübnan,Mısır gibi merkezlerdeki insanlığın ve islamlığın adeta ortak referansı olan mekanları ,mabetleri ve kültürel eserlerini bu inanç ve uygarlıklara yön veren önemli şahsiyetlerin mekanlarını tanıtmaya çalışıyoruz.
      Suriye,Ürdün,Mısır gibi inanç,tarih ve kültür hazinesi ülkeleri gezmek isteyen insanlarımızın gözüyüz. Gezdirdiğimiz mekanların diliyiz.Her mekanı anlatırken de tarihin vicdanıyız.
       Ayrıca yurtiçinde de Karadeniz ve Gap turlarında da sektörün öncüsü olma yolunda büyük yatırımlar yapan firmamız, 2010 yılı Uluslar arası Tüketici Kalite Ödülüne layık görülen Türkiye' nin tek turizm acentesidir.
       En Kaliteli Rehberlik Hizmetiyle işimizin ruhuna yaraşır bir şekilde hizmet verdiğimiz insanların eğitim düzeyinin % 80 inin üniversite mezunu olması ve ülkemizin en elit kesimlerinin turlarımıza iştirak etmeleri kalitemizin farkını ortaya koymaktadır.

Mehmet GEBEL
Turhande Turizm Adına

beyrutturu · damascustour · guneydoguturu · halepturu · karadenizturu · kudusturu · lubnanturu · nemrutturu · samturu · suriye-turlari · suriye · suriyeturu · turhande · turhandeturizm ·